Które miejsce zajmiemy na zbliżającym się Pucharze Centrum?

Aktualności

Inauguracja Ligi

• autor: Simpluss., 2011-08-26 21:04

Na ingauracje ligi bocheńskiej Stoprocent ograło drużyne Osiedlowców 8:7 (6:2).

Pierwsza połowa należała do nas, od samego początku do końca nie dawaliśmy rywalom dojść do strzału. Konsekwentnie w obronie i skutecznie w ataku. Wynik otworzył Koko, następnie dołożył jeszcze jedną bramke i Gała strzelił na 3:0. Osiedlowcy wtedy odpowiedzieli, ale tylko jedną bramką. Na 4:1 do pustej bramki po dograniu Kokosa trafił Góra, a następnie ten sam co podawał chwile wcześniej zdobył kolejnego gola. Osiedlowcy zdobyli kolejna bramke, ale nastepnie po co by nie mówić kapitalnym strzale ze szpica w samo okienko Góra podwyższył swój dorobek strzelecki. Niestety w przerwie na zgrupowanie do Londyny musiał lecieć Kasprzyk i musiał zameldować się na odprawie w Balicach. Widać było brak Kokosa w drugiej połowie, Osiedlowcy coraz częściej dochodzili do głosu, ale jednak nie dali rady wygrać meczu. W tej części gry dołożyliśmy już tylko dwa gole po doskonałej klepce, raz trafił Gała, a raz Góra. OSTATECZNY WYNIK 8:7.