Które miejsce zajmiemy na zbliżającym się Pucharze Centrum?

Aktualności

Pierwszy sparing

• autor: Simpluss., 2011-02-09 13:08

Dnia 7 lutego 2011 rozegraliśmy swój pierwszy sparing w tym roku. Naszym przeciwnikiem była drużyna z którą jako pierwszą zmierzymy się w nadchodzącym sezonie LB.  Niestety ulegliśmy bardziej doświadczonemu rywalowi 13:10. [TAK MY NALICZYLIŚMY] :D

Początek meczu prowadzony w bardzo szybkim tempie. Chwila nieuwagi i straciliśmy 2 bramki. Następnie to role w meczu się odwróciły i to my zaczęliśmy strzelać... w końcu bo przecież w między czasie zaliczyliśmy spojenie i 2 słupki, ale taka już jest piłka. Kontaktową bramkę na 2:1 zdobył popularny Czada który pobiegł do naszych kibicek wspólnie cieszyć się tym golem. Następnie bramka wyrównująca Kamila "Ess'a" Góry. Piłka uderzona mocno z dystansu, przeszła po rękach bramkarza wpadając pod tyczke i podsumowanie gola głośnym "kurwa, wreszcie". Brama na 2:3 tego samego autora co wcześniejsza po dokładnym podaniu Czady. Przed przerwą straciliśmy już tylko jednego gola co dawało nam dobry wyniki 3:3.

Po przerwie to KSP dominowało. Szybko zdobyli dwa gola i byliśmy w mało konfortowej sytuacji. Naszczęście przebłyski geniuszu niektórych zawodników i znów wyszlismy na prowadzenie. Tym razem 5:6. Jednak do końca meczu to już Planty dyktowały warunki gry. Udało nam się jeszcze zdobyć 4 bramki, po jednej Czada , Ess i Wójcik, oraz jedna bramka samobójcza.

Specjalne podziękowania należą się naszym wiernym fankom. Dzięki dziewczyny. Kurwa i sernik chce następnym razem :(

Dziś o godzinie 15:00 gramy mały rewanżyk :)